Nádudvaron osztották a pofonokat a Békés megyei harcosok – eredményekkel

A III. Kövy 4fight Nádudvar Kupán 23 kluból (ebből 2 taekwon-do) 253 versenyző adott le 354  nevezést. A nádudvari megmérettetésen Békés megye 6 településének klubja is részt vett.

Azok a korosztályok és versenyzők, akik hivatalos versenyen még nem indulhattak, gyakorló küzdelmekkel készültek jövőbeni versenyzői időszakukra.

A megyei szövetség beszámolója szerint igazi „nagyüzem” alakult ki, hiszen 5 tatamin este fél 9-ig folytak a küzdelmek; a Gasparik Róbert főbíró vezette bírói gárda nem unatkozott a nap folyamán.  A szép számú szurkoló sereg mind a három tatamis szabályrendszerrel megismerkedhetett, hiszen point fighting , light contact és kick-light szabályrendszerben folytak a csaták. A verseny a sportélményen és a tapasztalatszerzésen kívül jól szolgálta a versenyzők felkészülését is a május 18-től 20-ig tartó budapesti kick-box világkupára.

 

A Kondorosi Kick-box SE versenyzői Litauszki László edzővel. Fotó: szövetség

 

 

A Békés megyeiek eredményei a következőképp alakultak:

POINT-FIGHTING szabályrendszer

 

Gyerek korosztály

 

Fiúk:

28 kg. 1.Pántya Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

            2.Matuska Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

32 kg. 2.Török Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

            3. Matuska Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

+32 kg. 1. Szák Péter (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

               2. Krizsán Lőrinc (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

               3. Mezei Tamás (Barátság SE Battonya) 

28 kg. 1.Petrovszki Dorina (Kondorosi Kick-boksz SE)

32 kg. 1. Laurinyecz Vivien (Kondorosi Kick-boksz SE)
            2. Marosin Bella (Barátság SE Battonya)

+32 kg.3.Jancsó Janka (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

 

 

Kadet 1 (serdülő) korosztály

32 kg. 1. Petrovszki Tamás (Kondorosi Kick-boksz SE)

            2. Matuska Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

            3. Szák Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

37.kg. 1. Malatyinszki Bendegúz (Kondorosi Kick-boksz SE) 

             3. Krizsán Lőrinc (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

42 kg. 1. Malatyinszki Bendegúz (Kondorosi Kick-boksz SE)

              3. Szák Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

+47 kg. 1. Chen Hang (Kondorosi Kick-boksz SE)

                2. Szák Péter (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni team)

 

lány:

37 kg.1.Koszti Iringó (Újkígyósi SZSE)

 

Kadet 2 (ifjúsági) korosztály

57 kg. 2.Lóneán Tamás (Újkígyósi SZSE)

 

 

LIGHT-CONTACT szabályrendszer

 

Kadet 1 (serdülő) korosztály

32 kg. 3.Petrovszki Tamás (Kondorosi Kick-boksz SE)

37.kg.1. Malatyinszki Bendegúz (Kondorosi Kick-boksz SE)

+47 kg. 2.Olsák Benjámin (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 

Kadet 2 (ifjúsági) korosztály

Lányok:
65 kg. 1.Mezei Nikolett (Barátság SE Battonya)

 

Junior-felnőtt korosztály

74 kg. 1.Szőke László (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)
             3.Sági Zsolt (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)

79 kg. 1.Friedl Flórián (Contact SE Orosháza)

 

 

KICK-LIGHT  szabályrendszer

 

Kadet 1 (serdülő) korosztály

+42 kg. 2.Olsák Benjámin (Békéscsabai Lakótelepi SE)

                3.Mészáros Kevin (Békéscsabai Lakótelepi SE)
 

Kadet 2 (ifjúsági) korosztály

Lányok:

65 kg. 1.Mezei Nikolett (Barátság SE Battonya)

 

Junior-Felnőtt korosztály

74 kg. 1.Sági Zsolt (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)

89 kg. 3.Deli Roland (Contact SE Orosháza)

 

Megosztás:

Címke: , , , , , ,