Címke: kick-box

2024. március 18.
2024. március 9.

Több mint hétszáz kick-box versenyző küzdött a diákolimpia csabai döntőjében

Hetedik alkalommal adott otthont Békéscsaba a kick-box diákolimpia döntőjének. A sportág legjelentősebb utánpótlás versenyére az ország 16 vármegyéjéből több mint hétszáz sportoló érkezett. A házigazda Békéscsabai Lakótelepi SE Debreczeni Team 45 versenyzőjével képviseltette magát a világbajnokságra válogató megmérettetésen.
2024. március 9. 17:22 | Kovács Andrea
Tovább olvasom
2024. március 5.

Kick-box ünneplés Budapesten

A Magyar Kick-box Szövetség a hét végén tartotta a budapesti Trófea Grill Étteremben a 2023-as évértékelő vacsoráját, ami a rendkívül eredményes múlt évi versenyidőszak lezárását is jelentette. Továbbá köszöntötték a felnőtt világbajnokság, a világjátékok és az EUSA verseny érmeseit és edzőit.
2024. március 5. 14:36 | behir.hu
2024. január 5.
2023. december 9.
2023. november 26.
2023. november 25.

Világbajnoki döntőbe jutott a battonyai versenyző, Mezei Nikolett

A pénteki napon már csak egy Békés vármegyei versenyző volt érdekelt Albufeira-ban, a WAKO kick-box világbajnokságon. Mezei Nikolett, a battonyai Barátság SE versenyzője, a kick-light szabályrendszer 65 kilogrammos világbajnoki címvédője a döntőbe jutásért küzdött a venezueli Waleska Panizzo ellen – és megnyugtató teljesítménnyel, magabiztosan győzött.
2023. november 25. 06:06 | behir.hu
2023. november 2.

Békési éremdömping Nádudvaron

Nyolcadik alkalommal rendezték meg az elmúlt hétvégén a Nádudvar Gasztro Kupa kick-box országos versenyt. A nagyszabású viadalra most is nagy volt az érdeklődés, hiszen közel 40 klub 293 versenyzője 400 nevezését adta le.
2023. november 2. 07:26 | behir.hu
2023. október 13.
2023. szeptember 3.

Kick-box Eb: Hat csapatérem a zárónapon

A kick-box utánpótlás Európa-bajnokság utolsó napján több egyéni döntő mellett a point fighting csapatküzdelmeket rendezték meg. A Békés Megyei Harcművész Szövetséghez tartozó klubok versenyzői az utóbbi versenyekben voltak érdekeltek.
2023. szeptember 3. 10:47 | behir.hu