Mezei Liga negyedik forduló Gregor László győzelmével

2018. március 7. 09:08 | behir.hu

Miközben a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club euforikus hangulatban ünnepelte Márton Anita világbajnoki győzelmét, a hazai versenyidény is folytatódott. Gödöllőn rendezték meg a Mezei Liga következő fordulóját

Gödöllőn Gregor László a nagy riválisát, Kazi Tamást győzte le 6000 méteren, és nem éppen ideális körülmények között. A felolvadt hó nehezítette az előrehaladást, de kemény versenyzéssel magabiztosan nyert a csabai versenyző

Az atlétikai klub másik sportolója, Pap Csilla 4,5 kilométeres távon, ezüstérmet szerezve az eddigi legjobb ligahelyezését érte el a felnőtt korosztályban, míg az utánpótlásban 6000 méteren Diószegi Dávid érdemelte ki az ezüstérmet.

Mindhárom versenyző optimistán várhatja a március 17-ei Mezei Országos Bajnokság rajtját.

A gödöllői verseny után, másnap Budapesten álltak rajthoz a Kopp Békéscsabai Atlétikai Club sportolói, ahol ismét bizonyítottak: Gregor László és Pap Csilla is első helyezett lett.

Papp Csilla felnőtt győztes (fotó: Kopp Békéscsabai Atlétikai Club)