Megütötték, életveszélyesen megsérült

2017. augusztus 29. 15:08 | Varga Diána

Vádemelést javasol a rendőrség egy férfi ellen, aki megütötte barátját egy okányi söröző előtt. A férfi elesett és súlyos, életveszélyes sérülést szenvedett.

Okányban, az egyik söröző előtt február 18-án 19 óra körül a földön fekve találtak egy férfira az ismerősei - írja a police.hu. A mentők súlyos állapotban vitték kórházba, ahol megállapították, hogy a sérülése életveszélyes. A gyanú szerint a férfi azután esett a földre, hogy az egyik barátja arcon ütötte. A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság a 25 éves okányi Gy. József ellen életveszélyt okozó testi sértés bűntett megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást. A nyomozók az okányi férfit gyanúsítottként hallgatták ki, aki elismerte, hogy bántalmazta ismerősét.

A nyomozást a rendőrség augusztus 29-én lezárta és az eljárás iratait a gyanúsított ellen vádemelési javaslattal továbbította a Békési Megyei Főügyészségre.

További programok »

Itthon

Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön

Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog. Elsősorban kedden nagyobb területen várható ismét ónos eső, majd enged szorításából a fagy, és vasárnap már egyes helyeken akár plusz 10 fok is lehet napközben - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
07:22
FEL