Megtisztították az Élővíz-csatornát a békési tűzoltók

2021. május 7. 15:35 | behir.hu

Szemét és bedőlt fa gyűlt föl a csatorna egy központi szakaszán.

 

– A békési önkormányzati tűzoltók nagy mennyiségű, a környezetet elcsúfító szemetet, és egy bedőlt fát távolítottak el az Élővíz-csatorna Erzsébet ligetnél található szakaszából  – osztotta meg közösségi oldalán Polgár Zoltán, Békés alpolgármestere. 

A csatorna akadálymentesítésére lakossági megkeresés nyomán került sor.

Forrás: Facebook/Polgár Zoltán - Hivatalos

További programok »

Békés

Elkezdődött a jubileumi 50. Békés-tarhosi Zenei Napok

Fél évszázados jubileumához érkezett az ország egyik legpatinásabb komolyzenei rendezvénysorozata. A Békés-tarhosi Zenei Napok ünnepélyes megnyitóját a Békés Megyei Szimfonikus Zenekar nyitóhangversenye fémjelezte a helyi művelődési központban. A következő hetek a legmagasabb szintű kultúráról, a hagyományok ápolásáról és a zenei utánpótlás neveléséről szólnak.
2026. június 20. 12:25
FEL