Meglett az eltűnt bankkártya

2022. november 28. 10:11 | behir.hu

Ismerőseivel italozott otthonában egy férfi Battonyán, és közben eltűnt a bankkártyája. Kiderült, hogy az egyik vendége vitte el. A rendőrség büntetőeljárást indított ellene.

A Battonyai Rendőrőrsön november 27-én bejelentést tett egy férfi arról, hogy valaki többször vásárolt a bankkártyájával, a kifizetésekről üzeneteket kapott a telefonjára. Elmondta azt is, hogy előző éjjel battonyai házában nála volt két ismerőse, együtt italoztak. A rendőrök egyiküknél megtalálták a bankkártyát és visszaadták a tulajdonosnak. A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság a 33 éves férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított.

Forrás: police.hu

További programok »

Kék hírek

Vascsővel nyomatékosította érveit a szarvasi férfi, milliós a kár

Újabb eseménydús napokon vannak túl a Békés vármegyei rendőrök. Az elmúlt hétvége mérlege kábítószergyanús sofőr előállítása, egy szarvasi parkolóban történt milliós rongálás, valamint egy Gyomaendrődről Dobozig tartó, engedély nélküli autós utazás volt.
2026. június 22. 16:00
FEL