Megkezdődött a vezetékekbe belenőtt fák nyakazása Békésen

2021. március 31. 15:54 | behir.hu

A munkálatok a Nyár utcában indultak el.

 

Az áramszolgátatást veszélyeztető fák nyakazását lakossági megkeresések nyomán kezdték el Békésen.

– Az áramszolgáltató partnercégének szakemberei úgynevezett biztonsági zónát alakítanak ki, vagyis eltávolítják a vezetékekbe belenőtt, vagy ahhoz túl közel található ágakat. A munkát a Békési Kommunális és Szolgáltató Kft. munkatársai fejezik be, biztosítva, hogy a fák ne veszélyeztessék a szolgáltatást – osztotta meg közösségi oldalán Polgár Zoltán, a település alpolgármestere.

Forrás: Facebook/Polgár Zoltán - Hivatalos

További programok »

Békés

Elkezdődött a jubileumi 50. Békés-tarhosi Zenei Napok

Fél évszázados jubileumához érkezett az ország egyik legpatinásabb komolyzenei rendezvénysorozata. A Békés-tarhosi Zenei Napok ünnepélyes megnyitóját a Békés Megyei Szimfonikus Zenekar nyitóhangversenye fémjelezte a helyi művelődési központban. A következő hetek a legmagasabb szintű kultúráról, a hagyományok ápolásáról és a zenei utánpótlás neveléséről szólnak.
2026. június 20. 12:25
FEL