Még egy változás történt az Előre keretében az átigazolási időszak végén

2026. február 18. 09:29 | Gulyás Gergő

Pelles Patrik a Tiszafüred csapatánál folytatja – olvasható a hír a klub közösségi oldalán.

Pelles Patrik 2024 nyarán érkezett az Előréhez a Szolnoktól. Az első idényében összesen 22 NB II-s mérkőzésen volt a keret tagja, ezeken egy gólt szerzett. A második szezonjában tizennégy találkozón szerepelt a keretben, kétszer kezdőként, háromszor pedig csereként kapott lehetőséget.

A Békéscsaba 1912 Előre labdarúgó csapatának ezzel az átigazolással lett végleges a kerete a Merkantil Bank Liga további küzdelmeire. Csató Sándor legénysége legközelebb a BVSC-Zugló otthonába látogat február 22-én, vasárnap. A találkozó délután 14 órakor kezdődik a BVSC fővárosi stadionjában.

További programok »

Friss hírek

Csabán járt a holland konzervatív influenszer

Európa előtérben: identitás, civilizáció és politikai befolyás címmel zajlott előadás csütörtökön, az MCC békéscsabai képzési központjában. A kerekasztal-beszélgetés előadója a hollandiai Matthias Victorian, a Code Victorian alapítója, míg a moderátor szerepét László Krisztián, az MCC nemzetközi kapcsolatokért felelős igazgatója látta el.
2026. március 12. 20:06
FEL