Marad a borús idő

2021. november 19. 06:30 | behir.hu

A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 4 és 13 fok között várható, északkeleten lesz a hidegebb.

A nap nagy részében erősen felhős vagy borult időre számíthatunk, délutántól lehet szakadozottabb a felhőtakaró. Eleinte északon, majd északkeleten, keleten helyenként kisebb eső valószínű. Napközben a jellemzően északnyugati, nyugati szelet nagy területen kísérhetik élénk, időnként erős lökések is. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 4 és 13 fok között várható, északkeleten lesz a hidegebb.

Péntek éjjel főleg a délnyugati megyékben és az ország északkeleti, keleti felén-harmadán várható sokfelé köd, illetve rétegfelhőzet, amely helyenként tartósan megmaradhat szombaton is. Másutt hosszabb-rövidebb időre kisüt a nap. Számottevő csapadék nem valószínű, de a ködös részeken szitálás előfordulhat. Az északnyugati, nyugati szél sokfelé megélénkül, helyenként megerősödik. A minimum-hőmérséklet -3 és +7, a maximum-hőmérséklet általában 9 és 14 fok között várható, de a tartósabban felhős északkeleti részeken néhány fokkal hidegebb is lehet.

Forrás: met.hu

Itthon

Szijjártó Péter: Álhír, hogy vendégmunkásokkal töltik fel az épülő csabai gyárat

Pénteken Békéscsabára látogatott Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszer. A tárcavezető Marzek Kner Packagingnél tett látogatást, a csúcstechnológiával dolgozó békéscsabai gyár ugyanis újabb mérföldkőhöz érkezett: 5,5 milliárd forint értékben hajtottak végre kapacitásbővítést, melyhez a magyar kormány 1,5 milliárdos támogatást biztosított. A miniszter Aktuális című magazinunk vendége volt.
13:34
FEL