Kosárlabda: A Békéscsabai KK mérkőzéseit sem látogathatják a nézők

2020. március 13. 10:11 | Hidvégi Dávid

A Magyar Kosárlabda Szövetség úgy határozott, hogy zárt kapuk mögött, de folyatják az összes bajnokságot, miután a magyar kormány úgy döntött, hogy a beltéri 100 főnél nagyobb rendezvényeket nem lehet megrendezni.

A kormány a koronavírus miatt veszélyhelyzetet rendelt el, amely értelmében nem rendezhetik meg a száz főnél nagyobb beltéri és az ötszáz főnél nagyobb kültéri rendezvényeket. A rendelet értelmében a Békéscsabai Kosárlabda Klub mérkőzését sem látogathatják a nézők – tájékoztatott a csabai klub.

Az intézkedés nem csak az NB II-es felnőtt együttest, hanem az utánpótlás csapatokat is érinti, így szülők, családtagok és barátok nem mehetnek be a meccsekre. Az egyesület arra kéri a szülőket, amennyiben gyermekük beteg, nem érzi jól magát, maradjon otthon és ne látogassa az edzéseket a megelőzés érdekében.

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
2026. június 22. 16:52
FEL