Kézilabda NB I - Kamerarendszert telepítenek minden sportcsarnokban

2020. szeptember 3. 07:38 | behir.hu

A Magyar Kézilabda Szövetség célul tűzte ki, hogy minden NB I-es csapat sportcsarnokában teljes értékű kamerarendszer épít ki.

A női élvonalban szereplő Kisvárdai KC honlapjának híradása szerint a technológia kézilabda-specifikus videobíró- és stream-rendszerként is funkcionál majd.

A rendszer kiépítése lehetővé teszi minden NB I-es, valamint utánpótlás-mérkőzés felvételét és közvetítését is.

A tervek szerint novemberig minden csarnokban kiépítik a rendszert, hogy a koronavírus-járvány miatti zárt kapus meccseket élőben lehessen közvetíteni a világhálón.

 

Forrás: MTI

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
2026. június 22. 16:52
FEL