Két aranyérmet nyertek a Békéscsabai Atlétikai Club versenyzői

2019. március 6. 16:55 | behir.hu

A Szombathelyen megrendezett téli dobó bajnokságon két aranyérmet nyertek a Békéscsabai Atlétikai Club spotolói.

A több jó eredményt hozó bajnokságon Eperjesi László versenyzője, Bogdán Annabella  a felnőttek mezőnyében gerelyhajításban 50,85 m-el magabiztosan nyert. Ő is, mint edzőtársa Márton Anita, hosszú sérülésből épült fel, ezért is értékes a bajnoki címe és az elért eredménye.

A felnőttek versenyével együtt rendezett serdülő és újonc téli dobó országos bajnokságon 12 számban avattak bajnokot, közöttük is Solticz Kálmán válogatott versenyzője, Csizmazia Áron diszkoszvető állhatott a dobogó legfelső fokára. Áron, a szorgalmas és tehetséges versenyző, nagyot javított a tavalyi legjobbján az idény elején.