Tanévzáró és diplomaosztó ünnepséget rendeztek pénteken a Gál Ferenc Egyetem Gazdasági Karán. A 2025/2026-os tanévben több mint hatvan hallgató fejezte be tanulmányait gazdálkodási és menedzsment, pénzügy és számvitel, valamint műszaki menedzser alapszakon.