Súlyos sérüléssel járó közlekedési baleset történt január 12-én 23 óra 30 perc körül Orosházán, az Október 6. utcában. Felsővezetéket tartó oszlopnak ütközött egy személygépkocsi, amelyben ketten ültek – számolt be róla a rendőrség. Egy férfi vezetett, barátnője a jobb első ülésen utazott, a biztonsági övet nem használták. A férfi súlyos, a nő könnyű sérülést szenvedett. A baleset után elrendelt nyomozás során igazságügyi szakértői vizsgálat igazolta, hogy a férfi szervezetében alkohol volt. Az Orosházi Rendőrkapitányság a 34 éves orosházi férfit járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésével gyanúsítja. A rendőrség a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a büntetőügy iratait 2020. október 1-jén továbbította az ügyészségre.
Ittasan, biztonsági öv nélkül vezetett, súlyosan megsérült
2020. október 3. 10:02
| behir.hu
Oszlopnak ütközött egy személygépkocsi Orosházán. A járművet vezető férfi ittas volt, ő és utasa is megsérült. Egyikük sem használta a biztonsági övet.
Ezek is érdekelhetik
Kevesebb tűzhöz, de több balesethez riasztották a csabai tűzoltókat 2025-ben
2026. június 21. 11:19
Leginkább az online csalások miatt ugrott meg a bűncselekmények száma Csabán
2026. június 20. 15:20
Újabb vonatbaleset történt Békésben
2026. június 18. 15:59
Baleset történt a Dobozi úton
2026. június 10. 18:29