Ittas járművezetés miatt felel a mezőhegyesi férfi

2021. március 9. 10:38 | behir.hu

A rendőrség mindenkit arra kér, hogy aki alkoholt fogyasztott, ne vezessen!

Ittas járművezetés gyanúja miatt indult büntetőeljárás egy mezőhegyesi férfi ellen, akit a rendőrjárőrök február 2-án, 18 óra után néhány perccel igazoltattak Mezőhegyes külterületén. Személygépkocsival közlekedett, amikor megállították. A helyszíni, pozitív eredménnyel végződött szondáztatás után a 37 éves férfit előállították a Mezőkovácsházi Rendőrkapitányságra, ahol további két légalkoholmérés is megerősítette azt a gyanút, hogy ittasan vezetett. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrség a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az ügy iratait a napokban továbbította az ügyészségnek.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság ismételten felhívja a figyelmet az ittas járművezetés veszélyeire. A rendőrség kéri, hogy aki alkoholt fogyasztott, ne vezessen, mert ezzel növeli a balesetek bekövetkezésének kockázatát, veszélyezteti magát, utasait és közlekedő partnereit!

További programok »

Kék hírek

Börtön várhat az idős szüleit terrorizáló mezőhegyesi férfira

Többek között aljas indokból elkövetett személyi szabadság megsértése és kapcsolati erőszak miatt emelt vádat a Battonyai Járási Ügyészség egy 48 éves, mezőhegyesi férfival szemben. A büntetett előéletű elkövető éveken át terrorizálta idős szüleit, a bántalmazást pedig egy korábbi felfüggesztett börtönbüntetés sem tudta megállítani.
10:19
FEL