Gyulán tartja kongresszusát a Magyar Sportújságírók Szövetsége

2024. március 24. 10:05 | behir.hu

A szakmai összejövetelt május 13-án és 14-én rendezik meg a fürdővárosban.

– Gyulán tartja idei kongresszusát a Magyar Sportújságírók Szövetsége – közölte hivatalos közösségi oldalán Görgényi Ernő polgármester. – A szakmai összejövetelt május 13-án és 14-én rendezik meg, amelynek előkészítéseként idelátogatott a Magyar Sportújságírók Szövetségének elnöke, Szöllősi György által vezetett delegáció.

A várhatóan nagyjából 150 fős létszámú kongresszus során a szövetség az éves beszámolók elfogadása mellett a szakmai díjait is átadja majd.

Forrás: FB/Görgényi Ernő

További programok »

Gyula

Újabb könyvbemutató a gyulai Almásy-kastélyban

A gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Stefánia-szárnyában mutatták be a Magyar Nemzeti Levéltár Békés Vármegyei Levéltárának legújabb kötetét. A bemutatón szó esett a kiadvány alapját adó korábbi projektekről, valamint a program lehetséges folytatásáról is. A beszélgetés során a könyvben feldolgozott épületekről a cikkek szerzői is megosztottak néhány érdekességet.
10:22
FEL