Folytatódik a gasztrotúra

2021. december 10. 12:48 | behir.hu

A Gyula-Békéscsaba Térségi Turisztikai Desztináció Menedzsment Szövetség közgyűlése és felügyelőbizottsága évzáró ülést tartott csütörtökön, Gyulán.

A tagok kiértékelték a szövetség 2021. évi szakmai tevékenységét és eredményeit, értékelték a Magyar Turisztikai Ügynökség által szervezett szakmai programokat, valamint a jövő évi munkaterv szakmai tartalmáról döntöttek.

Mindkét város támogatja az október utolsó hétvégéjére szervezett első térségi gasztrotúra folytatását, amelynek eredményeként 2022 tavaszán további három, a térségi hungarikumokra és a nemzetiségek konyhájára épülő gasztrokulturális program megszervezését tűzték ki célul.

A közgyűlés tagjai: Komoróczki Aliz (Gyula), Opauszki Zoltán (Békéscsaba); FEB tagok: Szántó Zsolt (Békéscsaba), Tóth Gábor (Gyula) – nem tudott jelen lenni: Szőke Tamás (Gyula).

További programok »

Gyula

Babaróka járt a gyulai Mogyoróssy könyvtárban

Babaróka és más történetek címmel tartott előadást kedd délelőtt Kiss Judit Ágnes József Attila-díjas író, költő, a Gyulai Mogyoróssy János Könyvtárban. A Gyula Ünnepi Könyvhét vendége Viola kislányával egy színes, interaktív műsort adott óvodásoknak és kisiskolásoknak.
2026. június 17. 12:10
FEL