Megemlékezés a Felvidékről kitelepített magyarok emléknapja alkalmából április 11-én 14 órától Békéscsabán, a városháza árkádsorán elhelyezett emléktáblánál.
Az NR Produkció előadásában Kiss Viktória, Schupp Gabriella és Nagy Róbert színművészek lépnek fel a Csabagyöngye Kulturális Központ stég színpadán július 1-jén 19 órakor.