– Több panasz is érkezett be hozzánk a lakosság részéről, többszöri áramkimaradás miatt, amit egyértelműen a vezetékekre rálógó, ránőtt faágak okozhattak. Most ezeket vágjuk le és aprítjuk fel gépi erővel, hogy a jövőben már nem legyen ilyen jellegű probléma – nyilatkozta az áramszolgáltató munkatársa.
Tovább arra is felhívták a lakosság figyelmét, hogy az előzetes figyelmeztetés ellenére a személygépkocsijukkal a házuk előtt parkoló autósok nagyban hátráltatják a zavartalan munkavégzés folyamatát. A cég tisztelettel kéri a lakosságot az együttműködésre, amely az ő érdekükben zajló munka sikeres és hatékony elvégzéséhez járul hozzá.