Fergeteges koncerttel kezdte meg a nyári, szabadtéri szezont az Omega szombaton este Békéscsabán.
Békéscsabán koncertezett az Omega
2016. május 1. 08:50
| Fekete Kata
Ezek is érdekelhetik
Áhítat Tótkomlóson Szekeres Tamással és a csabai kórussal a templomfelújításért
2026. június 11. 19:00
Omega-dalokkal segítik a tótkomlósi evangélikus templom felújítását
2026. június 10. 12:00
„Kinyitottam az ajtót, és majd’ földbegyökerezett a lábam”
2020. november 21. 18:15
Ötvenegy év után újra Vésztőn koncertezik az Omega
2019. május 9. 19:23