Balesetnél helyszíneltek a rendőrök Mezőhegyes és Békéscsaba külterületén

2020. december 29. 10:07 | behir.hu

Két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre Békés megye területéről december 28-án.

Mezőhegyes külterületén 12 óra után néhány perccel egy személygépkocsi lesodródott az útról, árokba csúszott és fáknak csapódott. A mentők a jármű vezetőjét súlyos sérüléssel vitték kórházba – számolt be róla a rendőrség.

 

Baleset Mezőhegyes külterületén 2020.12.28.-án. Forrás: police.hu

Baleset Mezőhegyes külterületén 2020.12.28.-án. Forrás: police.hu

 

Békéscsaba közelében 16 óra 15 perc körül egy személyautó letért az útról és nekiütközött egy oszlopnak. A balesetben az autót vezető nő könnyebben megsérült.

További programok »

Kék hírek

Saját barátnőjének testét árulta egy eleki férfi, vádat emelnek ellene

Tizennyolcadik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett kerítés bűntette miatt emelt vádat a Gyulai Járási Ügyészség egy 22 éves, büntetett előéletű eleki férfival szemben, aki saját, fiatalkorú barátnőjét közvetítette ki szexuális együttlétre egy helyi férfinak.
2026. június 14. 17:23
FEL