Az orosházi kórház munkatársai is elfogadták a táncos kihívást

2021. július 1. 14:05 | behir.hu

Csatlakozva a Jerusalema kihíváshoz, a Dr. László Elek Kórház és Rendelőintézet munkatársai is táncra perdültek.

A videóban a kórház Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztályának munkatársai mellett azok szerepelnek, akik a járvány alatt részt vettek a COVID ITO munkájában.  Ezzel a videóval kívánnak a kórházban és az egészségügy bármely területén dolgozó kollégáiknak minden jót a Semmelweis-napon – írja közleményében az egészségügyi intézmény.

Hozzáteszik: a videón szereplő dolgozók munkaidő után, szabadidejükben gyűltek össze, hogy gyakorolják a koreográfiát. Sok izzadtságcsepp, de annál is több mosoly és kacagás kísérte a próbákat. A végeredmény pedig a videóban látható: 

További programok »

Itthon

Szentháromság vasárnapja hitvalló menettel és gyertyagyújtással

Szentháromság vasárnapján, immár harmadik alkalommal gyűltek össze a hívek a békéscsabai Szentháromság-szobornál. Az idei esemény azonban rendhagyó volt: a templomtól induló, hitvalló közös menet után most első alkalommal tartottak vasárnap esti gyertyagyújtást a békében és egységben élő városért.
2026. június 1. 15:09
FEL