A városi népdaléneklési verseny eredményei

A Csabai Kulturális Játékok keretében, az Ibsen Házban zajlott a városi népdaléneklési verseny.

A Csabai Kulturális Játékok keretében, Békéscsabán, az Ibsen Házban zajlott a városi népdaléneklési verseny. Hajtmann Ildikó BONUS-BONA díjas pedagógus, az első népdaléneklési verseny ötletgazdája, illetve 13 évig szervezője megnyitójában emlékeztette a hallgatóságot, hogy immár 20. alkalommal jelentkezett ez a megmérettetés. A rendezvény az alábbi eredményekkel zárult.

 

Kiemelt arany minősítés:

 

 BÍRÓ FANNI

Lencsési Általános Iskola

Hajtmann Ildikó

GULYKÁS ZSELYKE

Belvárosi Általános Iskola

János Hajnalka, Siposné Matuska Klára

PETROVSZKI SÁRA

 Jankay Általános Iskola

Kincses Anna

ISZTIN ISTVÁN, VÁGRÉTI-BOGÁR SIMON

Kazinczy Általános Iskola

Galambosné Ivacska Hajnalka

GEDÓ BRIGITTA

 Petőfi Utcai Általános Iskola

 Bartáné Csete Zsuzsanna

ALE VIRÁG

Evangélikus Általános Iskola

 Kutyejné Ablonczy Katalin

HRABOVSZKI BENDE

Jankay Általános Iskola

János Hajnalka

MIANO OLÍVIA

Jankay Általános Iskola

 Baloghné Péli Erzsébet                      

4/A OSZTÁLY

Petőfi Utcai Általános Iskola

 Bartáné Csete Zsuzsanna

NEMCZOV ANNA

Evangélikus Általános Iskola

 János Hajnalka

SZILÁGYI SZABOLCS

Lencsési Általános Iskola

Hajtmann Ildikó

VÁRI ZSÓFIA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Greksza Attiláné

6/C OSZTÁLY

Petőfi Utcai Általános Iskola

Greksza Attiláné

 

Arany minősítés:

 

KOZMA LAURA ÉVA

Lencsési Általános Iskola

 Hajtmann Ildikó

KINCSES VERONIKA

Jankay Általános Iskola

 Baloghné Péli Erzsébet

SZASZÁK VERONIKA, SZABÓ KRISZTINA, HAJDÚ JÚLIA SÁRA

Lencsési Általános Iskola

Hajtmann Ildikó

BALOG CSENGE, TULKÁN TEKLA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Kiszelyné Kór Márta

IBOLYA CSOPORT

Petőfi Utcai Általános Iskola

 Krett Attiláné

MAROSI LÁSZLÓ

Erzsébethelyi Általános Iskola

Tóth Andrásné

RESETÁR DORKA

Erzsébethelyi Általános Iskola

 Nagy Emese

SZABÓ MARCELL

Lencsési Általános Iskola

Hajtmann Ildikó

KOVÁCS KÍRA

Petőfi Utcai Általános Iskola

 Hegedűs Józsefné

NYETINSZKI NÓRA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Bartáné Csete Zsuzsanna

VAS HAJNALKA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Dusa Katalin

BALÁZS BRIGITTA

Evangélikus Általános Iskola

 Kutyejné Ablonczy Katalin

APÁTI CSENGE

Evangélikus Általános Iskola

Kutyejné Ablonczy Katalin

KECSETI NÓRA

Belvárosi Általános Iskola

János Hajnalka, Siposné Matuska Klára

NEMCZOV ZSÓFIA

Jankay Általános Iskola

János Hajnalka

SPRŐBER HANNA, SPRŐBER DÓRA

Lencsési Általános Iskola

 Mihálik Ágnes

PETROVSZKI LIZA, HAJDU ZOLTÁN

Lencsési Általános Iskola

 Hajtmann Ildikó

FÁBIÁN DÓRA, GERMÁN DIÁNA, GULYÁS ADÉL, RAGÁCS JANKA, SCHILLING SÁRA, ÓRÉ BOGLÁRKA

Evangélikus Általános Iskola

 Kutyejné Ablonczy Katalin

CSABA GYÖNGYEI

Petőfi Utcai Általános Iskola

Greksza Attiláné

GULYÁS LILI

Petőfi Utcai Általános Iskola

 Greksza Attiláné

VARGA ADRIENN

Petőfi Utcai Általános Iskola

 Greksza Attiláné

KARASZ NÓRA

Kazinczy Általános Iskola

Galambosné Ivacska Hajnalka

 

Ezüst minősítés:

 

VARGA BÍBORKA

Erzsébethelyi Általános Iskola

 Tóth Andrásné

PARÁSZKA NÓRA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Kiszelyné Kór Márta

ANCSIN FLÓRA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Krett Attiláné

KÉKEGYI BIANKA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Krett Attiláné

PINTÉR PRISZCILLA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Krett Attiláné

VARGA BÍBORKA, BARTOLÁK DOMINIKA, LIPTÁK-NYÁRI LAURA

Erzsébethelyi Általános Iskola

 Tóth Andrásné

PACSIRTÁK CSAPATA

Lencsési Általános Iskola

Hajtmann Ildikó

NÁRCISZ CSOPORT

Petőfi Utcai Általános Iskola

Krett Attiláné

KARSAI-MOLNÁR MIRA, JANI ÁGOTA ESZTER

Kazinczy Általános Iskola

Galambosné Ivacska Hajnalka

BARTA GÁBOR

Petőfi Utcai Általános Iskola

Bartáné Csete Zsuzsanna

BOGDÁNY CSENGE

Petőfi Utcai Általános Iskola

Bartáné Csete Zsuzsanna

FRISNYICZ KARINA

Evangélikus Általános Iskola

Kutyejné Ablonczy Katalin

PINTÉR JANKA

Evangélikus Általános Iskola

Kutyejné Ablonczy Katalin

PINTÉR BORKA

Evangélikus Általános Iskola

Kutyejné Ablonczy Katalin

SZASZÁK NIKOLETT, NAGY ANNA

Erzsébethelyi Általános Iskola

Tóth Andrásné

VADRÓZSÁK

Lencsési Általános Iskola

 Podaniné Magát Katalin

RIGÓK CSAPATA

Lencsési Általános Iskola

 Hajtmann Ildikó

CHRAPPÁN KATA, MARIK PANNA

Szlovák Általános Iskola

 Ocsovszki Ildikó

4/B OSZTÁLY

Petőfi Utcai Általános Iskola

Dusa Katalin

FÖLDI DÓRA, FUTÓ ZSÓFIA, KRAJCSÓ EMESE

Katolikus Általános Iskola

Szák Kocsis Péter

JANKAY ISKOLA 4. OSZTÁLY

Jankay Általános Iskola

 Baloghné Péli Erzsébet

ROZMARINGOK CSAPATA

Lencsési Általános Iskola

 Hajtmann Ildikó

TUNA JÁZMIN

Petőfi Utcai Általános Iskola

Greksza Attiláné

TULKÁN ADÉL

Andrássy Gimnázium

 

PALOTAI GITTA DÓRA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Greksza Attiláné

SZÉL LAURA KAMILLA

Petőfi Utcai Általános Iskola

Greksza Attiláné

LŐRINCZY ANNA ESZTER

Petőfi Utcai Általános Iskola

Greksza Attiláné

BAJI-TIMKÓ SÁRA RÓZA

Kazinczy Általános Iskola

Baji-Timkó Szabina, János Hajnalka

BORSOS DOMINIKA, KISS VIRÁG, LACZÓ LILI, PRISZTAVOK ÁGNES, SZUROVECZ GABRIELLA

Erzsébethelyi Általános Iskola

Nagy Emese

 

Bronz minősítés:

 

TULKÁN TEKLA

Petőfi Utcai Általános Iskola

 Kiszelyné Kór Márta

FÜLÖP EMMA, ZEMJÁN ZSANETT, KÓSA NIKOLETT, SIMON ESZTER, TÓTH ZSÓFIA, VALENTINYI ANNA

Erzsébethelyi Általános Iskola

Gajdács Tiborné

TULIPÁN CSOPORT

Lencsési Általános Iskola

Hajtmann Ildikó

GÁNCSE ENIKŐ, SZPISJÁK NIKOLETT, JÓNÁS ÉVA, VÉGVÁRI BOGLÁRKA

Erzsébethelyi Általános Iskola

 Kovácsné Szatyin Ildikó, Raffainé Fábián Edit

KOLAROVSZKI DÓRA

Erzsébethelyi Általános Iskola

 Raffainé Fábián Edit

GÁBOR MERCÉDESZ

Szlovák Általános Iskola

 Ocsovszki Ildikó

TÓTH GRÉTA

Petőfi Utcai Általános Iskola

 Greksza Attiláné

KOLYSZA HANNA, KOKAVECZ LAURA

Szlovák Általános Iskola

 Ocsovszki Ildikó

NAGY MAURA

Petőfi Utcai Általános Iskola

 Greksza Attiláné

DOMOKOS MERCÉDESZ

Petőfi Utcai Általános Iskola

 Greksza Attiláné

TAR MELINDA

Jankay Általános Iskola, felkészítő

Illyés József

FODOR MERCÉDESZ

Jankay Általános Iskola

 Illyés József

BAKÓCZ EMESE, BARÁNYI REBEKA, CSICSELY NOÉMI, SINKA DALMA

Erzsébethelyi Általános Iskola

 Raffainé Fábián Edit

DALOSOK CSAPATA

Lencsési Általános Iskola

 Hajtmann Ildikó

HANKÓ NOÉMI, KOVÁCS EMESE, ZSIGA ELLA

Katolikus Általános Iskola

Szák Kocsis Péter

VARGA PETRA, MILYÓ ANITA, MILYÓ ILDIKÓ

Jankay Általános Iskola

 Illyés József

 

Díjazott felkészítők:

Hajtmann Ildikó

Krett Attiláné

Kutyejné Ablonczy Katalin

 

Zsűri:

Barbócz Sándor

János Hajnalka

Hegedűs-Bite Beáta

Majorosi Tímea

Paulik László

 

Megosztás:

Címke: