Két alkalommal riasztották tűzesethez a békési tűzoltókat csütörtökön

2022. március 11. 10:47 | behir.hu

Egy nádas, valamint egy szemeteskuka gyulladt meg a tegnapi nap folyamán.

Összehordott növényi hulladék és nádas égett tegnap délután Békéscsaba külterületén a repülőtér közelében. A helyi hivatásos tűzoltók a harminc négyzetméter kiterjedésben égő növényzetet két vízsugár és kéziszerszámok segítségével eloltották, majd a területet átvizsgálták. Tűz másra nem terjedt át az esettel kapcsolatosan senki sem sérült meg. 

Egy hulladéktárolóban keletkezett tűz tegnap este Békéscsabán, az Andrássy úton. A helyi hivatásos tűzoltók vízsugárral a meggyulladt szemetet eloltották, majd hőkamerával a konténert átvizsgálták. Tűz a környezetére nem terjedt át, személyi sérülés nem történt. 

 

Forrás: katasztrofavedelem.hu

További programok »

Kék hírek

Reggeli járőrszolgálat Békéscsabán – fontos figyelmeztetés a jeges csatornákhoz

Békéscsabán a reggeli járőrszolgálat tapasztalatai szerint az Élővíz-csatorna helyenként jeges, azonban a jégréteg sehol sem elég vastag és nem egybefüggő, ezért senki ne próbáljon meg rámenni. A legtöbb helyen szemmel is látható, hogy a jeges részeken vízfoltok is vannak, így a jégen tartózkodás szabálytalan és veszélyes – közölte közösségi oldalán a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. január 11. 16:23
FEL