A Siketlimpia zárónapján Mihály Réka 800 méteren a 7. helyen ért célba

2017. augusztus 1. 12:08 | Mikóczy Erika
A Siketlimpia zárónapján Mihály Réka 800 méteren a döntőben futott.

A Kopp Békéscsabai Atlétikai Club nagyszerűen küzdő versenyzője itt a 7. helyen ért célba. Egy kis izgalmat is okozott az itthon szurkoló családjának és az egyesületének, mivel a futás után kórházba került. Mint utólag kiderült, a magyar csapat több tagja is rosszul lett a közös vacsora után. Szerencsére Réka már jól van.

Mihály Réka 1500 m-en elért 9. és 800 m-eb elért  7. helyezése is értékes volt a csapat számára.

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
2026. június 22. 16:52
FEL