A koronavírus miatt elhalasztják a női jégkorong világbajnokságot

2020. március 8. 08:49 | behir.hu

Története során először jutott ki a világbajnokságra a női felnőtt jégkorong válogatott, de a verseny elmarad, legalábbis 2020-ban már biztosan nem pótolják a tornát.

A Nemzetközi Jégkorong Szövetség szombaton úgy döntött, hogy a koronavírus-járvány miatt 2021-ig halasztja a női jégkorong világbajnokságot, amelyre a története során először jutott ki a magyar válogatott – írja az MTI. A torna március végén rajtolt volna a kanadai Halifaxben és Truróban, a magyar együttes az utóbbi helyszínen a csehekkel, a dánokkal, a japánokkal és a németekkel találkozott volna.

 

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
2026. június 22. 16:52
FEL