A jobbtól nem szégyen kikapni..

2015. december 13. 17:00 | behir.hu

Az Árpád fürfő adott otthont az év utolsó OB I/B-s vízilabda derbiének is. A Csabai Csirkefogók együttese a listavezető, feljutásra is esélyes Ybl Water Polo Club csapatát fogadta.

A két együttes közötti tudáskülönbség még az első negyedben nem mutatkozott meg, 2-3-al fordultak a csapatok.

A második etapban aztán Veres kapus lehúzta a rolót, a viharsarkiak képtelenek voltak neki gólt lőni, míg játékostársai négyszer is megzörgették kollégája hálóját (2-7).

A folytatás is a gyorsabb vízilabdát bemutató vendégeké volt inkább, gyakorlatilag arra ügyeltek, hogy még vléletlenül se tudjon közelebb kerülni a harmadik helyen álló ellenfél.

A végeredmény 7-13 lett, a Csirkefogóknak ettől függetlenül nincs szégyenkezni valójuk, ez a realitás.