Zsákban lopta volna el a tyúkokat, de felfigyelt a gazda

2021. december 3. 14:29 | behir.hu

Kétegyházán valaki bemászott egy ház udvarára. Két tyúkot akart elvinni, de a tulajdonos felfigyelt a mozgásra, megzavarta az idegent, aki így elmenekült. A rendőrök azonban hamar elfogták.

Kétegyházáról 2021. december 2-án 21 óra 15 perc körül bejelentést tett egy nő arról, hogy valaki a kerítésen át bemászott az udvarukra és el akart lopni két tyúkot. Zsákba rakta a szárnyasokat, de miután a nő és párja felfigyeltek a zajra, majd a férfi fejlámpával kiment körülnézni az udvarra, az idegen elmenekült úgy, hogy a zsákot otthagyta. A Gyulai Rendőrkapitányság rendőrei néhány óra alatt kiderítették, hogy ki követhette el a bűncselekményt. A 36 éves kétegyházi férfit előállították és büntetőeljárást indítottak ellene.

Forrás: police.hu

További programok »

Itthon

Békésen Békésben – A vármegyei nemzetiségek kiemelkedő tagjait ismerték el

Békés Vármegye Önkormányzata a nemzetiségek napja alkalmából rendezett díszünnepséget december 17-én, Telekgerendáson. A nemzetiségek ünnepén négyen vehették át a grémium kitüntetését. A szlovák nemzetiség kitüntetettje a Telekgerendási Borouka Pávakör lett, a német nemzetiség kitüntetettjeként Schön Andrást szólították színpadra, a román nemzetiség kitüntetett tagjaként Kozma János György vehette át elismerését, a roma nemzetiség kitüntetését pedig Karácson Zoltánnak nyújtották át.
15:13
FEL