Veszélyes gáz szivárgott Orosházán

2021. március 10. 16:33 | behir.hu

Az esetről a megyei katasztrófavédelem tájékoztatott.

Földgáz szivárgott egy lakásban tegnap este Orosházán, az Avar utcában. Az egyszintes lakás fürdőszobájában működő kombi gázkazán gázbetáplálása hibásodott meg. Az esethez riasztott helyi hivatásos tűzoltók mérései igazolták a robbanásveszélyes gáz jelenlétét a levegőben. A gázszolgáltató szakembere a hibás készüléket a műszaki felülvizsgálatáig kizárta a szolgáltatásból. Az eset során senki sem sérült meg. Lakosságvédelmi intézkedésre nem került sor az épületben a fűtés és fürdés megoltott.

 

Forrás: Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

További programok »

Kék hírek

Másnap reggel is pozitívan – ittasan vezetett egy férfi Békéscsabán

Pozitív eredményt mutatott az alkoholszonda annál a férfinál, akit hétfő hajnalban, 5 óra körül ellenőriztek a rendőrök Békéscsabán, a Lencsési úton. A sofőr ugyan úgy gondolta, hogy az előző este elfogyasztott alkohol addigra már kiürült a szervezetéből, a mérés azonban ennek ellenkezőjét igazolta.
06:24
FEL