Utolsó másodpercben lőtt gól döntött a vízilabda bajnokin

2015. december 6. 08:23 | behir.hu

Az OB I/B-s vízilabda bajnokság második helyén álló Csabai Csirkefogók együttese a negyedik Hódmezővásárhelyt fogadta szombaton az Árpád fürdőben. A találkozó elején a vendégcsapat igencsak meglepte a viharsarkiakat, magabiztos játékot nyújtott, ami az első negyed végeredményében meg is mutatkozott (2-5).

A második nyolc perc elején a ráúszásnál ismét a kék sapkás vásárhelyiek bizonyultak fürgébbnek, de ebben a periódusban már azért jobban odatették magukat Kádár József fiai, és a fele időre egyet sikerült ledolgozni a hátrányból (5-7).

A meccs krónikájához hozzátartozik, hogy mindenféle technikai berendezés meghibásodott, így a résztvevők és a kilátogatók csak az érzékszerveikre hagyatkozhattak sokszor az eltelt idővel kapcsolatban. Ehhez a közjátékhoz szerencsére inkább a házigazdák alkalmazkodtak jobban, a harmadik "etap" végére sikerült az egyenlítés (9-9).

Az utolsó játékrész nagyon izgalmasra sikeredett, 1-1 gólváltást és három kapufát követően az utolsó másodpercben szerzett góllal a Csirkefogók végül 11-10-re nyerte a mérkőzést. Ezt a legutolsó momentumot, és az összes jelentősebb pillanatot a 7.Thétfő esti (kezdési idő: 20.20) Kezdőkör című sportmagazinjában megtekinthetik a vízilabdát kedvelők.