Újra kinyit a békéscsabai Center Mozi

2020. július 2. 13:15 | behir.hu

Július 2-án, csütörtökön már újra várják a filmek rajongóit.

A felújítások ugyan még zajlanak, azonban a békéscsabai mozi a nagy érdeklődésnek eleget téve 112 nap után újra kinyitja kapuit – olvasható a mozi közösségi oldalán.

Az első hetekben kiemelt szerepet kapnak a magyar filmek, de műsorra kerül az összes olyan film, amit márciusban már nem tudtak bemutatni. Augusztus második felétől pedig megérkeznek a hollywoodi kasszasiker filmek is.

A mozi közleményében leszögezte, hogy kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató munkatársak állnak munkába, akik maszkot is viselnek. A mozi területére kézfertőtlenítőt helyeznek ki és biztosítják az érintésmentes beengedést a termekbe. A vetítések között hosszabb szünetek lesznek és folyamatos lesz a fertőtlenítő takarítást a mozitermekben.

 

További programok »

Kultúra

A magyar Frida Kahlo kiállítással várja a látogatókat a szarvasi múzeum

Szarvas városa ad otthont a nyár egyik leglátványosabb kulturális és divateseményének. A Tessedik Sámuel Múzeum egy rendkívül különleges, összművészeti programra invitálja az érdeklődőket, amely egy látványos szabadtéri divatbemutatót és egy egyedi időszaki tárlat megnyitóját foglalja magában.
2026. június 22. 18:39
FEL