Újabb határsértőket fogtak el rendőrök Békés megyében

2020. január 18. 09:29 | behir.hu

A magukat algériai állampolgárnak valló férfiakat előállították a rendőrök.

Békés megyében, Lőkösháza külterületén, január 17-én 19 óra 30 perc körül elfogtak a rendőrök három külföldit - írja a police.hu.

A férfiak algériai állampolgárnak vallják magukat. Magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudják hitelt érdemlően igazolni, ezért a rendőrök előállították őket a Lőkösháza Határrendészeti Kirendeltségre.

További programok »

Itthon

Megkezdődött a 18. Határmenti Karvezetői és Énekkari Kurzus

Február 20-22. között 18. alkalommal rendezik meg Békéscsabán a Határmenti Karvezetői és Énekkari Kurzust, az Október utcai Baptista Imaházban. A mostani kurzusra több mint 49 karvezető regisztrált – a határon innen és túlról, és több mint hetven kórustag vesz részt a péntektől vasárnapig tartó próbákon, majd az istentiszteleteken. A karvezető foglalkozások négy karvezetői csoportban négy tanár segítségével zajlik.
17:45
FEL