Újabb békéscsabai kerékpárlopás gyanúsítottját keresi a rendőrség

2020. október 29. 14:34 | behir.hu

A rendőrség kéri, hogy aki felismeri a videóban látható férfit, tegyen bejelentést a rendőrségen.

A videót ide kattintva tekinthetik meg!

A Békéscsabai Rendőrkapitányság eljárást folytat egy október 22-én történt kerékpárlopás ügyében. Békéscsabán, a buszpályaudvaron 3 óra előtt néhány perccel egy férfi egy lezárt biciklit vitt el.

A rendőrség kéri, hogy aki a videó alapján felismeri, vagy felismerni véli a férfit, jelentkezzen a Békéscsabai Rendőrkapitányságon (Békéscsaba, Bartók Béla út 1-3., telefonszám: +36/66/523-700). Emellett a két ingyenes, a nap 24 órájában hívható számon, a 112-es segélyhívón és a „Telefontanú” +36/80/555-111-es telefonszámán is lehet bejelentést tenni, az utóbbi elérhetőségen akár név nélkül is.

 

 

További programok »

Itthon

Műterem a célegyenesben – Munkácsy is megfestette a Tour de Hongrie-t

A Békéscsabai Jókai Színház két látványos megmozdulással csatlakozott a Tour de Hongrie békéscsabai rajtjához. Az egyik helyszínen, a Bajza utca sarkán egy különleges, korhű „Munkácsy-műterem” elevenedett meg, ahol Munkácsy Mihály és felesége, Cecile alakja figyelte a mezőnyt, miközben a festő a verseny ihlette alkotáson dolgozott.
2026. május 13. 18:38
FEL