Szemtanúkat keres a rendőrség

2021. március 17. 16:22 | behir.hu

Sarkadon, a Gyulai útról 2020 novemberében kórházba vittek a mentők egy nőt, mert súlyos sérülésekkel feküdt az út közepén. Az idős nő idén januárban a kórházban meghalt. A rendőrség keresi azokat, akik látták, hogy mi történt vele, vagy információval rendelkeznek arról, hogyan sérülhetett meg.

Sarkadon, a Gyulai út 47. szám előtti gyalogos-átkelőhely közelében 2020. november 13-án 10 óra 45 perc körül az út közepén fekve találtak egy nőt. A mentők a 83 éves sarkadi nőt súlyos sérüléssekkel vitték kórházba, ahol 2021 januárjában meghalt. A rendelkezésre álló adatok alapján közlekedési balesetet szenvedhetett – írja közleményében a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság. A rendőrség kéri, hogy jelentkezzenek azok, akik látták, hogy mi történt vele, vagy bármilyen információval rendelkeznek arról, hogyan sérült meg.

Bejelentést lehet tenni a Gyulai Rendőrkapitányságon (Gyula, Béke sugárút 51., +36-66-361-644). Emellett a 112-es segélyhívón és a „Telefontanú” 06 80/555-111-es számán is a nap 24 órájában fogadják a bejelentéseket. A segélyhívószám és a „Telefontanú” is ingyenesen hívható.

További programok »

Kék hírek

Börtön várhat az idős szüleit terrorizáló mezőhegyesi férfira

Többek között aljas indokból elkövetett személyi szabadság megsértése és kapcsolati erőszak miatt emelt vádat a Battonyai Járási Ügyészség egy 48 éves, mezőhegyesi férfival szemben. A büntetett előéletű elkövető éveken át terrorizálta idős szüleit, a bántalmazást pedig egy korábbi felfüggesztett börtönbüntetés sem tudta megállítani.
2026. április 2. 10:19
FEL