Szabadkígyósi, békési és szeghalmi balesetnél helyszíneltek a rendőrök

2019. október 10. 10:41 | behir.hu

Három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt szerdán Békés megyében.

Szabadkígyóson, az Ókígyósi út és az Áchim András utca kereszteződésében, 14 óra körül egy traktor vezetője nem adott elsőbbséget egy motorkerékpárral közlekedő férfinak, aki az ütközés elkerülése miatt fékezett. A férfi a motorral elesett és könnyebben megsérült – írja a police.hu.

Két órával később, Békés külterületén egy személygépkocsi hátulról nekiütközött egy kisteherautónak. A balesetben az előbbi jármű vezetője könnyű sérülést szenvedett.

Szeghalmon, a Kandó Kálmán utcában, 17 óra előtt néhány perccel kanyarodás közben elesett egy motorkerékpárral közlekedő fiú, akit a mentők súlyos sérüléssel vittek kórházba.

További programok »

Kék hírek

Közösen a biztonságért – Regionális Polgárőr Nap Nagyszénáson

Nagyszénás adott otthont az idei Regionális Polgárőr Napnak, amelyen a Békés és a Csongrád-Csanád vármegyei polgárőr egyesületek tagjai, vezetői, valamint a rendőrség és a katasztrófavédelem képviselői találkoztak. A rendezvény ismét kiváló alkalmat teremtett arra, hogy a közbiztonságért dolgozó szervezetek megerősítsék az évek óta tartó eredményes együttműködésüket.
2026. július 26. 12:55
FEL