Röplabda: Két pozitív teszt a BRSE-nél

2021. április 3. 14:34 | behir.hu

A bajnoki döntőre készülő csabai klubnál további orvosi vizsgálatok következnek.

Mint ahogy arról korábban beszámoltunk, a BRSE már tájékoztatta a Magyar Röplabda Szövetséget és a döntőbeli ellenfelet, a Fatum Nyíregyházát, illetve a közvéleményt is, hogy a Swietelsky-Békéscsabai Röplabda SE csapatánál több játékos esetében merült fel a koronavírus-fertőzés gyanúja. Az egyesület így a sportolókat hivatalos laborban PCR-tesztnek vetette alá.

Ennek eredménye további két játékos esetében hozott pozitív eredményt - írja a csabai klub közleménye. Mivel a keret több tagja küzd betegséggel, ezért további orvosi vizsgálatok következnek. 

 

További programok »

Sport

Igazi bulihangulat a homokban: strandkézi a Gyulai Várfürdőben

Dübörgő zene, 34 fokos kánikula és látványos gólok jellemezték a hétvégén megrendezett V. Békés Vármegyei Strandkézilabda Fesztivált. A Gyulai Várfürdő homokos pályáján hat női és hat férfi csapat gyűlt össze, hogy a kupákért és a strandos ajándékokért harcoljanak – na meg felhőtlenül kikapcsolódjanak.
16:52
FEL