Novák Natália harmadik a mezei futó bajnokságon

2021. szeptember 15. 07:50 | behir.hu

Szeptember 10-én a San Fransisco State meghívásos versenyen, a Golden Gate Parkban rendezett mezei futó bajnokságon vett részt az egyetemi csapatával Novák Natália, a Békéscsabai Kopp Atlétikai Klub középtávfutója.

A helyi sajtó szerint is erős mezőnyben Nati 3. helyre vezette csapatát a 6 km-es versenyen. A 108 indulóból egyénileg 3. helyezést ért el, ideje: 22:03.4  több mint 30 másodpercet lefaragva az egy héttel korábbi, ráhangoló versenyen elért eredményéből, és mindössze 6 másodperccel lemaradva a győztestől.

Novák Natália, a Békéscsabai Kopp Atlétikai Klub középtávfutója

Novák Nati

A mezei bajnokság következő fordulója a Sacramento State meghívásos verseny lesz Rocklinban, a Johnson-Springview Parkban.