Mentőhelikopterrel szállították a sérülteket a 47-es főútról - frissítve

2017. szeptember 30. 15:59 | behir.hu

A helyszínelés és a műszaki mentés miatt elrendelt teljes útlezárást a rendőrség 19 órakor feloldotta, a főút Békéscsaba és Mezőberény közötti szakaszán mindkét sávon zavartalan a forgalom.

Négy motorkerékpár és egy személygépkocsi ütközött össze a 47-es főúton, Békéscsaba és Mezőberény között.

A balesetben öten súlyosan megsérültek.

A helyszínen a békéscsabai hivatásos tűzoltók végzik a műszaki mentést, amelynek idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták. A rendőrség tájékoztatása szerint a forgalmat a 44-es számú főútra, illetve a 470-es útra, Békés felé terelik.

A helyszínre mentőhelikopter is érkezett – számolt be az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság oldala.

További programok »

Itthon

Lépj be Mátyás király udvarába – középkori családi nap az MCC-ben

Középkori hangulat, történelmi előadások és interaktív programok várták az érdeklődőket az MCC békéscsabai családi napján. Az idei rendezvényt Mátyás király udvara köré építették, így a látogatók egy délután erejéig a reneszánsz kor világába csöppenhettek vissza.
2026. június 27. 18:20
FEL