Ittasan motorozott és elesett egy férfi a 47-es főúton

2018. május 29. 09:59 | behir.hu

A 47-es főúton, Békéscsaba külterületén, 2018. május 28-án, 19 óra előtt néhány perccel elesett és könnyű sérülést szenvedett egy segédmotor-kerékpárral közlekedő férfi. A gyanú szerint ittasan vezetett, ezért a rendőrök bevonták a vezetői engedélyét és büntető feljelentést tettek ellene. A baleset körülményeit a Békéscsabai Rendőrkapitányság vizsgálja.

További programok »

Kék hírek

Vascsővel nyomatékosította érveit a szarvasi férfi, milliós a kár

Újabb eseménydús napokon vannak túl a Békés vármegyei rendőrök. Az elmúlt hétvége mérlege kábítószergyanús sofőr előállítása, egy szarvasi parkolóban történt milliós rongálás, valamint egy Gyomaendrődről Dobozig tartó, engedély nélküli autós utazás volt.
2026. június 22. 16:00
FEL