Melléképület és garázs égett Békésen

2024. december 28. 18:58 | behir.hu

Egy nyolcvan négyzetméteres, könnyűszerkezetes melléképület és garázs égett Békésen, a Csap utcában. A tűzoltók egy gázpalackot kihoztak az épületből.

A békési önkormányzati tűzoltókat követően a békéscsabai és a mezőberényi hivatásos tűzoltók négy vízsugárral dolgoztak a lángok megfékezésén. A munkálatok közben az épületben egy gázpalackot találtak, amelyet hőhatás ért, ezt folyamatosan hűtik.

A beavatkozás idejére lezárták a Csap utca érintett szakaszát a forgalom elől.

Forrás: BM Országos Katasztrófavédelemi Főigazgatőság

 

További programok »

Itthon

Megkezdődött a 18. Határmenti Karvezetői és Énekkari Kurzus

Február 20-22. között 18. alkalommal rendezik meg Békéscsabán a Határmenti Karvezetői és Énekkari Kurzust, az Október utcai Baptista Imaházban. A mostani kurzusra több mint 49 karvezető regisztrált – a határon innen és túlról, és több mint hetven kórustag vesz részt a péntektől vasárnapig tartó próbákon, majd az istentiszteleteken. A karvezető foglalkozások négy karvezetői csoportban négy tanár segítségével zajlik.
2026. február 20. 17:45
FEL