Lezáratlan bringákra utaztak a kerékpártolvajok

2023. március 27. 12:14 | behir.hu

Szarvason egy, Medgyesegyházán két biciklit loptak el, egyik sem volt lezárva.

Szarvason, az egyik üzletből március 24-én egy férfi szeszes italt lopott, illetve a bolt elől elvitt egy lezáratlan kerékpárt is. A gyomaendrődi férfi a Szarvasi Rendőrkapitányság lopással elkövetett tulajdon elleni szabálysértés miatt őrizetbe vette és a rendőrök három napon belül bíróság elé állíthatják.

Medgyesegyházán, a Kossuth térről, egy kerékpártárolóból március 26-án délután elloptak két kerékpárt. Egyik sem volt lezárva. A lopást egy 18 és egy 19 éves fiatalember követte el. A békéscsabai párost a rendőrök előállították a Mezőkovácsházi Rendőrkapitányságra, tulajdon elleni szabálysértés miatt őrizetbe vették és három napon belül bíróság elé állíthatják őket.

További programok »

Kék hírek

Mindenkinek jobb, ha bekötöd magad! – Az öveket sasolják a rendőrök

Országszerte fokozott ellenőrzést tart a rendőrség az utakon március 9-e és 15-e között. A rendőrök Békéscsabán is elsősorban a biztonsági öv, a gyermekbiztonsági rendszerek használatát, valamint a segédmotorral vagy motorkerékpárral közlekedők bukósisak-viselését ellenőrzik.
2026. március 12. 12:39
FEL