Kondorosi és mezőberényi kick-box érmek Budaörsről

2016. november 10. 08:39 | behir.hu

Budaörsön a Herman Ottó Általános Iskola Sportcsarnokában rendezték meg az Intersport Kupa Meghívásos Kick-box versenyt. A kezdő és középhaladó versenyzőknek rendezett viadalon Békés megyét a Kondorosi Kick-box Egyesület és a mezőberényi Hed-Land Sportcsarnok SE képviselte. A közel 100 indulót 3 küzdőtéren mérkőztették több szabályrendszerben. A Kondorosi Kick-boksz  Egyesület 9 versenyzővel vett részt a viadalon és kihasználva a szabályok adta lehetőséget minden versenyző több kategóriában is nevezett. A 9 induló összesen 20(!)  érmet szerzett és a csapatok közötti pontversenyt magasan a kondorosiak nyerték magunk mögé utasítva a sokkal nagyobb létszámú klubokat. Különdíjban részesült Malatyinszki Bendegúz is, aki a legeredményesebb versenyző díját kapta. Ugyanígy eredményesen szerepelt a mezőberényi Hed-Land Sportcsarnok SE versenyzői gárdája is, akiknek vezető-edzője, Barna Márton mester ismét érmet és különdíjat szerzett a veteránok korosztályában.