Két baleset történt a megye útjain vasárnap

2020. augusztus 3. 09:39 | behir.hu

Két közlekedési baleset, két súlyos és egy könnyű sérült az augusztus másodikai mérleg.

Gyula külterületén, 13 óra körül felborult egy mezőgazdasági vontató, a jármű vezetője könnyű sérülést szenvedett – tájékoztatott a rendőrség.

Dombegyházon, a Sugár utcában, 16 óra körül egy személygépkocsi áttért a menetiránya szerinti bal oldali forgalmi sávba, összeütközött a neki szemből érkező, szabályosan közlekedő gépkocsival, majd nekiment két kerékpártárolónak és egy épületnek. A balesetben a szabályosan közlekedő autó két utasa sérült meg, a nő és a férfi is súlyos sérülést szenvedett.

További programok »

Gyula

Kvíz versennyel ért véget Békésben a Jókai bicentenárium

Kvíz versenyt szervezett a Gyulai POKET - Jókai olvasóköre, a Nemzeti Művelődési Intézet és az Erkel Ferenc Művelődési Központ közreműködésével. A verseny a magyar romantika legnagyobb írójának emlékévéhez, a Jókai Mór 200 programsorozathoz csatlakozott.
18:49
FEL