Két baleset, egy súlyos és egy könnyű sérült

2021. július 10. 08:51 | behir.hu

Szeghalmon és Orosházán helyszíneltek a rendőrök.

Békés megyében, július 9-én két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre - írja a police.hu.

Szeghalmon, a Petőfi utcában, egy gyalogos-átkelőhelyen 12 óra 15 perc körül egy személygépkocsi elsodort egy kerékpárját toló nőt. A nő elesett, és a kerékpárra szerelt ülésből kiesett a benne ülő 3 éves kislány. A nő könnyű sérülést szenvedett, a gyermek nem sérült meg. Az autós néhány másodpercre megállt, majd anélkül, hogy meggyőződött volna arról, hogy valaki megsérült-e, elhajtott. A rendőrök a férfit Köröstarcsán elfogták, előállították és segítségnyújtás elmulasztása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak ellene.

 

Segédmotoros és autós ütközött Orosházán (Fotó: police.hu)

Segédmotoros és autós ütközött Orosházán (Fotó: police.hu)

 

Orosházán, a Zsinór utca és a Makói utca kereszteződésében 15 óra 30 perc körül egy balra kanyarodó személygépkocsi vezetője nem adott elsőbbséget egy segédmotoros kerékpárral közlekedő nőnek. Összeütköztek és a nő súlyosan megsérült.

További programok »

Itthon

Április 22-e a Föld napja – Békéscsabán is megemlékeznek róla

A Föld napja alkalmából minden évben különféle eseményeket rendeznek világszerte, melyekkel felhívják a figyelmet a Föld természeti környezetének megóvására. A napot 175 országban tartják, Magyarországon, 1990 óta rendezik meg, így Békéscsabán is minden évben megemlékeznek valamilyen módon a jeles napról.
2025. április 22. 14:27