Késnek a vonatok a Budapest-Újszász-Szolnok-Békéscsaba vonalon

2022. július 30. 13:40 | behir.hu

Biztosítóberendezési hiba miatt késnek a vonatok a Budapest-Újszász-Szolnok-Békéscsaba vonalon – közölte a Mávinform szombat délután a Facebook-oldalán.

– A meghibásodott biztosítóberendezés miatt Tápiógyörgye és Újszász között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok – tudatták.

A meghibásodás miatt a Bukarestből - Szolnokon át - Budapestre tartó Muntenia InterCity is várakozásra kényszerül.

Forrás: MTI

További programok »

Itthon

JóPálya a BMC-ben – általános iskolások látogattak szerkesztőségünkbe

A Békés Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara évek óta szervezi meg JóPálya pályaorientációs táborait, amelyek célja, hogy a fiatalok minél több szakmával és életpályával ismerkedjenek meg. Az idei második turnus első állomásaként hétfőn ellátogattak hozzánk is, a Békéscsabai Médiacentrumba, ahol a behir.hu, a 7.Tv és a Csabai Mérleg szerkesztőségének munkájába nyerhettek betekintést.
15:16
FEL