Ittasan közlekedett a javításra rábízott autóval egy férfi Eleken

2021. december 22. 16:24 | behir.hu

Egy férfi a javításra rábízott autóval ittasan közlekedett Eleken, a tulajdonos tudta nélkül, ráadásul soha nem volt jogosítványa. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Ittasan, jogosítvány nélkül közlekedett egy férfi 2021. november 1-jén 15 óra 30 perc körül Eleken, a Temető soron. Az autót az egyik ismerőse bízta rá, hogy kicserélje a bal első sárvédőjét és a hűtőjét a járműnek. A 41 éves férfi elvégezte a kért munkákat, de a tulajdonos tudta nélkül használta is a személygépkocsit, ráadásul soha nem is volt vezetői engedélye. Kihallgatásán az eleki férfi elmondta, hogy előző nap és aznap is fogyasztott alkoholt.

A Gyulai Rendőrkapitányság a járművezetés ittas állapotban és a jármű önkényes elvétele miatt indult nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket és az ügy iratait 2021. december 20-án továbbította az ügyészségre.

Forrás: police.hu

 
 
 

További programok »

Itthon

Ezúttal a 3 és 77 éves köztiek gitároztak a kéken megvilágított Csabagyöngyében

A Ragyogjon kékben! egy amerikai kezdeményezés, amely az autizmussal élő társainkra hívja fel a figyelmet. A nemzetközi akció keretében április 2-án, az autizmus világnapján a világ számos nagyvárosában egy-egy szimbolikus középületet kék fénnyel világítanak meg. Ebből az alkalomból, Békéscsabán idén is közel 80 gitáros adott közös koncertet a Csabagyöngyében.
2026. április 2. 20:21
FEL