Hétről hétre nő a benzin és a gázolaj ára

2021. február 26. 07:30 | behir.hu

Még mindig emelkednek a hazai üzemanyagárak! Péntektől a benzinért bruttó 3 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 2 forinttal kell majd többet fizetnünk a kutakon.

Az átlagárak már a következő szintre emelkednek: a 95-ös benzin: 413 forintba kerül majd literenként, míg a gázolaj 427 forintba – írja a Holtankoljak.hu.

Január elején még csak 370 forint volt a 95-ös benzin, míg a dízel 393 forint. Érdekesség, hogy 2020 tavaszán a járvány első hullámában a benzinnél literenként a 280 forint, míg a gázolajnál a 310 forint volt, ami a mélypontot jelentette.

 

További programok »

Gazdaság

Nem hegedülni jöttek: Békésben is megjelentek a sáskahadak

Visszatérő problémává vált a különböző sáskafajok tömeges felszaporodása az itthon is tapasztalható szélsőséges meleg és szárazság miatt. A hazánkban is megjelenő olasz-, vándor- vagy épp marokkói sáskák elsősorban a mezőgazdasági területeken okoznak kárt.
2026. augusztus 20. 09:33
FEL