Hétfőn szünetel az ügyfélfogadás a rendőrségen

2017. április 21. 13:05 | Mikóczy Erika

A kormány határozata alapján 1992 óta Szent György napján rendezik meg Magyarországon a rendőrség napját. Mivel április 24-e, Szent György napja a rendőrség ünnepe, ez a hivatásos állomány számára munkaszüneti nap. Hétfőn ezért szünetel az ügyfélfogadás a megyei rendőr-főkapitányságokon, a rendőrkapitányságokon és a határrendészeti kirendeltségeken.

Bejelentéseket azonban ezen a napon is felvesznek a rendőrkapitányságokon - közölte honlapján az Országos Rendőr-főkapitányság.

Forrás: police.hu

 

 

További programok »

Itthon

Ezúttal a 3 és 77 éves köztiek gitároztak a kéken megvilágított Csabagyöngyében

A Ragyogjon kékben! egy amerikai kezdeményezés, amely az autizmussal élő társainkra hívja fel a figyelmet. A nemzetközi akció keretében április 2-án, az autizmus világnapján a világ számos nagyvárosában egy-egy szimbolikus középületet kék fénnyel világítanak meg. Ebből az alkalomból, Békéscsabán idén is közel 80 gitáros adott közös koncertet a Csabagyöngyében.
2026. április 2. 20:21
FEL