Hat határsértőt fogtak Gyulánál

2017. október 15. 10:26 | behir.hu

Romániából illegálisan érkezett külföldieket fogtak el és állítanak elő a rendőrök Békés megyében.

Békés megyében, Gyula közelében, október 15-én, 4 óra 30 perc körül elfogtak a rendőrök hat külföldit. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint mindannyian illegálisan, a zöldhatáron át érkeztek Romániából. Egyikük sem tudja hitelt érdemlően igazolni a személyazonosságát és azt, hogy jogszerűen tartózkodik Magyarországon. A rendőrök előállítják őket a Gyula Határrendészeti Kirendeltségre, ahol megtörténik a meghallgatásuk.

Forrás: police.hu
 

További programok »

Gyula

Imádja Gyulát a dán zenész-tartalomgyártó

Frederik Cornelius régóta dolgozik azon, hogy megmutassa nekünk magyaroknak, hogy milyen csodálatos országban élünk. A dán fiatal rengeteget foglalkozik a magyar gasztro- és borkultúrával emellett bejárja hazánk népszerűbb és kevésbé ismert tájait. Most Gyulát fedezi fel épp és nagyon tetszik neki.
11:20
FEL