Gyulán járt az ősz – galériával

2020. október 30. 16:35 | Vincze Attila

Az utóbbi napokban hamisítatlan októberi időnk volt, egyre szebb színekben pompázik Gyula is. Megörökítettünk néhány őszi pillanatot a fürdőváros hangulatos utcáiról és tereiről.

Gyula látnivalókban gazdag történelmi belvárosa mindig sétára csábít, azonban ősszel különösen szép látvány tárul elénk. Most kedvcsinálóként virtuálisan elkalauzoljuk Önöket a város legszebb pontjaira. Itt a hétvége, érdemes lesz a friss levegőn tartózkodni, mert az előrejelzések szerint 13-14 fokos csúcshőmérsékletek mellett változóan felhős-napos időben lesz részünk. 

 

Galéria

Ezek is érdekelhetik

További programok »

Gyula

Újabb könyvbemutató a gyulai Almásy-kastélyban

A gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Stefánia-szárnyában mutatták be a Magyar Nemzeti Levéltár Békés Vármegyei Levéltárának legújabb kötetét. A bemutatón szó esett a kiadvány alapját adó korábbi projektekről, valamint a program lehetséges folytatásáról is. A beszélgetés során a könyvben feldolgozott épületekről a cikkek szerzői is megosztottak néhány érdekességet.
2026. március 13. 10:22
FEL